Косметична сила майбутнього зростання "Екзосома"

Технологічний розвиток у косметичній індустрії порівняно з початком 1990-х,зробив дуже великий стрибок за ці роки. Причиною цього факту стали постійні дослідження науковців та маркетологів у косметичній промисловості. Вони мають задовольняюти потреби споживачів, які стають розумнішими. Завдяки тому, що Корея приєдналася до створення моди нових рецептур, це стало рушильною силою наших постійних зусиль щодо пошуку нових концепцій та технологій. 


Екзосоми (позаклітинні бульбашки, EVS), нова технологія, яка нещодавно увійшла в моду G. F. C. Bioscience Co., Ltd. фокусується на дослідженнях та є світовим лідером у галузі біологічних наук. Зміст досліджень було узагальнено.

Экзосомы вырабатываются в клетках и высвобождаются за пределы везикул, или везикулы являются разновидностью экзосом и отличаются от различных веществ, присутствующих в экзосомах, которые могут быть доставлены в клетки. Фото=Екзосоми виробляються в клітинах і вивільняються за межі бульбашок або везикул. Це різновид екзосоми і відрізняється від різних речовин, присутніх в екзосомі, які можуть бути доставлені до клітин. 

Фото = G. F. C. Life Sciences Co., Ltd.

 Екзосоми: Позаклітинні везикули, EVS.


Усі живі істоти, що зкладаються з клітин, постійно сигналізують одне одному " Віддай " та " Отримуй " . Зв'язок між цими клітинами здійснюється за допомогою дуже дрібних частинок, званих екзосомами, які є крихітні позаклітинні везикули (EV) розміром від 50 до 200 нм. Екзосоми є кільцевою структурою з подвійною ліпідною мембраною. Вони є медіаторами сигнальної трансдукції, що передають сигнали між сусідніми клітинами або на великі відстані шляхом циркуляції in vivo, і зустрічаються як у еукаріотів, таких як тварини та рослини, так і у прокаріотів, таких як мікроорганізми та водорості.


Першу екзосому виявили дослідницькою групою професора Джонстона в Канаді в 1983 році. Перші 20 років не визнавали його важливості, але виділення та присутність у клітинах завдяки розвитку аналітичних технологій та вивченню різних функцій було визнано важливою речовиною, і тепер у живих клітинах воно відзначено як важливий перетворювач сигналів для всіх живих істот.


Внутрішні компоненти екзосом включають різні ферменти, сигнальні молекули, білки теплового шоку, ДНК, РНК, ліпіди, амінокислоти та метаболіти. Цікаво, що екзосоми сприймаються як аватари клітини, оскільки містять безліч клітинно-специфічних компонентів, таких як різні ДНК, РНК, ліпіди, метаболіти, цитоплазматичні та поверхневі клітинні білки, залежно від походження клітини, з якої вони отримані. Раніше ці екзосоми визнавали як своєрідний сміттєвий контейнер для клітинного сміття і не приділяли їм належної уваги.


Однак нещодавно екзосоми були використані для підтримки гомеостазу клітин, визначених клітин, а також для видалення зайвих або непотрібних елементів. Інгредієнти функціонально позначені та накопичуються в екзосомі за допомогою міжклітинної взаємодії Шляхом регулювання зв'язку, зростання тканин, регенерації та імунної регуляції тощо. Оскільки повідомляється про цю функцію, вона була відзначена як гаряча точка для досліджень.
Розмір NTA як обладнання для візуалізації наночастинок за допомогою відстеження наночастинок. В результаті вимірювання та перевірки кількості виділена екзосома має розмір частинок 158 нм Виявлено, що в ній міститься 16 мільярдів частинок.

Фото = G. F. C. Life Sciences Co., Ltd.

 Терапевтичні засоби нового покоління, Екзосоми.


Екзосоми також беруть активну участь у дослідженнях та розробках, як речовини для доставки ліків наступного покоління та терапевтичних засобів. Традиційні методи лікування стовбуровими клітинами мають великі розміри частинок (від тисяч до десятків тисяч нанометрів), деякі з яких становлять обмеження безпеки та стабільності у вигляді таких проблем, як побічні ефекти.


Навпаки, терапевтичні засоби, що використовують екзосоми, які відображають лише характеристики клітин: Малий розмір (30 ~ 400 нм), висока чистота, безпека, стабільність, високий рівень імунної відповіді, низький рівень відторгнення, тому вони перебувають у центрі уваги як нове лікування. Існують, зокрема, екзосоми, які є дуже дрібними частинками, корисні для проходження гематоенцефалічного бар'єру (ГЕБ), отже, можна посилити дію активного інгредієнта шляхом судинної ін'єкції тощо.

Рисунок 5


Екзосоми мають чудову структуру подвійної ліпідної мембрани невеликого розміру в порівнянні з порами шкіри, очікується ефект проникнення в шкіру. Фото = G. F. C. Life Sciences Co., Ltd.

Екзосоми, високоякісні інгредієнти у косметичній промисловості.


Станом на 2022 рік косметична промисловість перебуває у стані «війни інгредієнтів преміум-класу». В останні роки вітчизняна косметична промисловість наголошує на міцність продукту та його преміальну цінність. Щоб показати податливість продукту, а також податливість маркетингової реклами, щоб підкреслити кількість, а також конкретні інгредієнти преміум-класу, які в ньому представлені.


Дорога рідкісна сировина або функціонально безпечні та чудові інгредієнти Є сировиною преміум-класу. Отримання таких інгредієнтів обходиться дорого, і відповідають цінності та іміджу бренду. Екзосоми відомі як ключова сировина на цьому ринку преміальної сировини.


Пори людської шкіри мають розмір приблизно 30-50 мм, що менше людського волосся, але екзосоми у 250-600 разів менші за розміром. Частинки легко всмоктуються через пори шкіри, а їх подвійна ліпідна мембранна структура дозволяє легко проходити через отвори, не руйнуючи внутрішньоклітинних активних компонентів і доставляти внутрішньоклітинні активні фактори в дермальний шар шкіри. В даний час косметика на основі екзосом, представлена ​​на ринку, вже позиціонує себе як дорогі лінії.


Доктор Хи-чул Кан, G. F. C. Life Sciences Co., Ltd.


 Переклад статті доктора Хи-чул Кан, G. F. C. Life Sciences Co., Ltd Академічний журнал. Косметична сила майбутнього зростання "Екзосома" - Її початок та статус досліджень.